Post należy do kategorii: Informacje
Opublikował:    Brak komentarzy

Twórczy Squad

plakat_tworczyTwórczy Squad (lub Skład) to miejsce dla ludzi, którzy chcą rozwijać się twórczo. Główną myślą Twórczego Squadu jest rozwijanie indywidualnych postaw artystycznych poprzez wspólne dzielenie się doświadczeniami i koncepcjami twórczymi. Nasze kursy nie są prowadzone przez nauczycieli, a przez liderów. Lider nie wyznacza jedynie słusznego kierunku rozwoju, a pozwala iść własną drogą dbając o potrzebną do tego wiedzę i umiejętności.

Liderzy:

Tomasz Jędrzejewski – 32 letni artysta rzeźbiarz, doktor sztuki, autor statuetek Festiwalu Offeliada oraz Gnieźnieńskich Królików, wielokrotnie nagradzany za swoją twórczość, autor przeszło 40 wystaw. W Twórczym Squadzie prowadzi rzeźbę, ceramikę, rysunek i malarstwo,

Krzysztof Ślachciak, 33 lata, zajmuje się fotografią reklamową i artystyczną, autor przeszło 200 publikacji fotograficznych, uczestnik ponad 20 wystaw w kraju i za granicą, laureat nagród międzynarodowych. W Twórczym Squadzie prowadzi zajęcia z fotografii.

 

Inicjatywa oferuje zajęcia na różnych poziomach z:

  • fotografii, w tym studyjnej, ciemniowej i plenerowej,
  • rysunku i malarstwa,
  • rzeźby i ceramiki
  • zajęcia dla dzieci z fotografii i ceramiki

Zajęcia odbywają się grupach 8-10 osób, czas trwania kursu to w zależności od programu 5-7 tygodni, ceny od 290-350zł/osobę.

W ramach działalności Twórczego Squadu będą się 2 razy w miesiącu odbywać darmowe wykłady teoretyczne z prowadzonych dziedzin.

Pracownie Twórczego Squadu znajdują się przy CK eSTeDe ul. Roosevelta 42 w Gnieźnie,

 

więcej informacji na stronie internetowej:

http://www.tworczysquad.pl/

 

Share Button