Post należy do kategorii: Informacje
Opublikował:    Brak komentarzy

KONCERT BIG UP!

17 marca o godz. 18.00 zapraszamy do eSTeDe na nadzwyczajny koncert zespołu BIG UP! Koncert będzie nadzwyczajny, ponieważ odbędzie się dokładnie w dzień premiery debiutanckiej płyty zespołu pod tytułem „Dusza”.

Będzie to pierwszy z dwóch premierowych koncertów, a drugi odbędzie się dzień później w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku do singla promującego płytę:
https://www.youtube.com/watch?v=CvuQrmvKdDM

oraz promomixa płyty:
https://www.youtube.com/watch?v=Vv-qGFVRIfk

Album „Dusza” jest podsumowaniem ponad pięcioletniej muzycznej drogi zespołu.
Na krążku znajduje się 12 utworów oscylujących w okolicach roots reggae, jednak nie zabrakło zaskakujących kompozycji, ciekawych aranżacji okraszonych pozytywnym przekazem płynącym prosto z serca. Zarówno warstwa muzyczna, jak i tekstowa to nie tylko zaproszenie do zabawy, ale także do podróży w głąb naszych dusz.
Instrumentarium zespołu to: gitara, bas, perkusja oraz instrumenty klawiszowe, za wyjątkowe brzmienie grupy odpowiada niezwykle oryginalny, damski wokal należący do Jagody Gucze.

Płyta ukaże się nakładem wytwórni Lou & Rocked Boys, która wydaje płyty m.in. Kamila Bednarka, BIG CYC, Enej, Tabu, Mesajah czy Maleo Reggae Rockers. Widać więc, że mający korzenie w Gnieźnie zespół, znalazł się w niezwykle doborowym towarzystwie.

BIG UP! na swoim koncie ma wiele koncertów w całej Polsce. Do najważniejszych osiągnięć zespołu należy zaliczyć występ na takich festiwalach jak: Ostróda Reggae Festival, Najcieplejsze Miejsce na Ziemi, Winter Reggae czy Afryka Reggae Festiwal, ale również występ w Polskim Radiu Czwórka. W 2013 roku zwyciężyli w konkursie Czwórka Reggae Contest na Ostróda Reggae Festival.

Przed BIG UP! Wystąpi zespół Huskarl, dzięki któremu będzie można posłuchać dud średniowiecznych, w nie tylko średniowiecznym repertuarze.

WSTĘP NA KONCERT JEST WOLNY
Będzie również możliwość zakupienia płyty.

Serdecznie zapraszamy! J