Post należy do kategorii: Informacje
Opublikował:    Brak komentarzy

Przygotowania do V Wojewódzkiego Festiwalu Warsztat Też Zaśpiewa

KODAK Digital Still Camera

Mija już tydzień odkąd skończyły się warsztaty wokalne prowadzące wielkimi krokami do finału V Wojewódzkiego Festiwalu Warsztat Też Zaśpiewa– organizowanego we współpartnerstwie Stowarzyszenia RAZEM oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna” i Powiatu Gnieźnieńskiego.

W przygotowaniach do kolejnej edycji festiwalu wzięło udział 12 finalistów pochodzących z terenu całej Wielkopolski.

Wpłynęło sporo nagrań, gdyż wszystkie Warsztaty Terapii Zajęciowej zlokalizowane na terenie Wielkopolski, miały możliwość wysłania zgłoszenia, w tym roku z nagraniami… Kasi Klich, wokalistki pochodzącej z Poznania. Tym, którzy stykają się pierwszy raz z tym festiwalem, należy wspomnieć, że zawsze – przynajmniej przez ostatnich pięć edycji, Stowarzyszenie RAZEM zaprasza do wykonywania piosenek artystów związanych z Wielkopolską.

To czas, który był potrzebny uczestnikom i muzykom na ustalenie odpowiedniej tonacji, dopracowanie możliwości emisyjnych do każdego indywidualnie, interpretację tekstu, „wyłowienie” potencjału wykonawczego.

Wszyscy z materiałami szkoleniowymi pojechali już do siebie. Teraz mają czas na pracę nad utworem w domu.

 

Z finalistami spotykamy się 30 sierpnia o godz. 16.00, podczas koncertu V Wojewódzkiego Festiwalu Warsztat Też Zaśpiewa w amfiteatrze CK Scena to dziwna.

 

Serdecznie zapraszamy!