Balet dla dzieci

Le Pas. Co oznacza i co oferuje?

Szkoła Tańca i Baletu Le Pas powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tańcem oraz dla tych, którzy już się w tańcu zakochali. Szkoła ma profil przede wszystkim baletowy, jednak oferuje także zajęcia z akrobatyki i jazzu. Naukę można rozpocząć już w wieku trzech lat, a mało liczne grupy gwarantują niemalże indywidualne podejście do każdego dziecka. Uczniowie podczas nauki poznają nie tylko wybraną technikę, ale także przygotują się do występu na profesjonalnej scenie.

Gdzie odbywają się zajęcia i kto je prowadzi?

Zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach w ścisłym centrum Gniezna, głównie w godzinach popołudniowych i prowadzone są przez panią Klaudię Strzelczyk, absolwentkę Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na kierunku pedagogika baletowa. Pani Klaudia Strzelczyk od wielu lat związana jest ze środowiskiem baletowym jako nauczyciel tańca oraz tancerka m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi i Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.

Jak można zapisać się do szkoły i kiedy rozpoczynają się pierwsze zajęcia?

Nabór do szkoły już trwa, zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 609 888 133, poprzez stronę na facebooku: https://www.facebook.com/lepasszkolatanca/ oraz mailowo na adres: lepasschool@gmail.com.