Muzyczna scena od podstaw

 

ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WE WTORKI GODZ. 17.00-19.00

Instruktor – Dominika Sochacka – Drzewiecka

zajęcia są bezpłatne

 


 

ZAJĘCIA BĘDĄ KONTYNUOWANE OD STYCZNIA 2016

PRZEPRASZAMY!

Na zakończenie Festiwalu Wyobraźni w sali widowiskowej eSTeDe odbędzie się musical zatytułowany „Będzie AFERA” przygotowany przez Muzyczną Sceną od Podstaw działająca w eSTeDe pod kierunkiem Dominiki Sochackiej – Drzewieckiej.

Tegoroczna odsłona Muzycznej Sceny Od Podstaw to zainspirowana amerykańskim musicalem „Zakonnica w przebraniu”,  opowieść o młodych artystach, wkraczających dość rozrzutnie na drogę sławy. W momencie, gdy pojawiają się kłopoty chowają się… w zakonie, by przeczekać złą passę. Atmosfera klasztoru nie przypada im do gustu, lecz zaczynają się angażować w działania zakonnic, gdy na horyzoncie pojawia się spora kasa – ich ratunek. Jak potoczą się losy młodych artystów i zakonnic można będzie zobaczyć podczas premiery spektaklu „Będzie Afera!”.


koty1Muzyczna Scena od Podstaw to nowa scena Centrum Kultury, którą poprowadzi Dominika Sochacka, która aktualnie realizuje się w różnych działaniach związanych z muzyką i edukacją.

Już 23 września o godz. 18:00 zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 10 do 17 lat na casting do kolejnego musicalu.

Share Button