Post należy do kategorii: Informacje
Opublikował:    Brak komentarzy

Born To Dance w eSTeDe

hip hopZapraszamy na zajęcia Hip-Hop  prowadzone przez Paulinę Smaś uczestniczkę Got to dance . Zajęcia odbywają się w eSTeDe w czwartki o godz. 17.00 i przeznaczone są dla dzieci oraz młodzieży. Cena za miesiąc zajęć to 50 zł, natomiast za jedne zajęcia 20 zł.

 

Paulina Smaś – tancerka i instruktorka w szkole tańca Born To Dance z Poznania. Swoją przygodę zaczęłam 3 lata temu od Hip Hopu i cały czas staram się poznawać różne style i techniki. Ciągle się uczę, próbuję nowych rzeczy, uczęszczam na warsztaty oraz korzystam z doświadczenia utytułowanych tancerzy jak Anthony Kaye (występował w teledysku Sugababes- Push the button i u innych artystów takich jak Rihanna; choreograf polskiej edycji You can dance), Sisco Gomez (juror angielskiej wersji Got to dance), Buddha Strech (jeden z twórców tańca hip hop) czy Eva Schou. Byłam uczestniczką polskiej edycji programu „Got To Dance. Tylko taniec”. Chociaż nie przeszłam dalej, swój udział w programie traktuję jako świetną przygodę i impuls do dalszej pracy. Moją domeną jest voguing, waacking, Hip Hop L.A Style oraz Hip Hop.

kontakt: 502-312-863

Szkoła tańca Born to Dance powstała w 2002 roku w Poznaniu. Born to dance to szkoła tańca street dance rodem ze słonecznej Jamajki!!! Born to Dance posiada studio tańca w Poznaniu, na ul. Winogrady 11 oraz filie w Swarzędzu, Zalasewie ,Paczkowie, Tulcach, Pile, Antoninku, Borówcu oraz Kostrzynie, Gnieźnie. Born to Dance to specjaliści technik: dancehall i street dance.

Zajęcia są prowadzone osobno z poszczególnych styli: dancehall, ragga, twerk, hip-hop, popping, break-dance, sexy dance oraz zajęcia taneczne dla dzieci. Co roku organizowane są obozy letnie i zimowe oraz półkolonie dla najmłodszych.

Born to Dance tworzą profesjonalni tancerze o ogromnym dorobku artystycznym. Doświadczenie nasi tancerze wypracowali u wielu turniejach tańca, koncertach, festiwalach, programach telewizyjnych i na najwyższej rangi występach w kraju i za granicą. Wspólnie występowali z największymi gwiazdami sceny polskiej i zagranicznej.
Setki udanych występów i tysiące kilometrów tras turniejowych i koncertowych- grupa B2D  występuje często jako support przy koncertach Kamila Bednarka.